الکام

نصب دوربین مدا بسته
اشتراک اینترنت وایرلس
طراحی و بهینه سازی سایت

جهت ارتباط با ما و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجه فرمایید

ساعات کاری شرکت الکام

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18
پنج شنبه ها تا ساعت 12 تماس با شماره همراه
پنج شنبه ها 12 الی 24 وجمعه ها ارسال پیامک و ایمیل

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

همواره داشتن وب سایتی شخصی جهت ارائه رزومه کاری، یا سایتی که بتوان آن را در آینده گسترش و بروز رسانی کرد دغدغه بسیاری از افراد جامعه از جمله قشر تحصیل کرده جامعه بوده است، با توجه به وضعیت درآمد مردم داشتن اینگونه وب سایت ها برای بسیاری از اشخاص میسر نبوده و نیست اما این آخر راه نیست...

شرکت الکام پیرو درخواست  متعدد مشتریان مبنی بر ارائه ی خدمات طراحی و بهینه سازی وب سایت با کمترین هزینه ممکن برآن شده تا خدمات نوینی در این عرصه ارائه دهد.

داشتن وب سایتی به منظور معرفی و ارائه خدمات و محصولات، تاریخچه و رزومه، امری است واجب و ضروری که این روزها تمامی افراد، شرکت ها و موسسات فعال در سطح جامعه از آن بهره جسته و ازاین طریق بخشی از هزینه تبلیغات و برندسازی را کاهش داده و خود را در دنیای وب مطرح می سازند. توجه به این نکته که در حال حاضر بخش عظیم و قابل توجهی از مردم در دنیای وب فعالیت دارند خود اثباتی است به توضیحات پیشین.

سئو وبهینه سازی وب سایت

بسیاری از مشتریان به دنبال شناساندن وب سایت خود به موتورهای جستجو به  خصوصgoogle  هستند. با توجه به رشد چشمگیر رقابت سطح وب در سال های اخیر روزانه شاهد افزایش اهمیت این مهم هستیم. هم چنین در این اوان، رعایت نکات استاندارد برنامه نویسی در طراحی وب سایت نیز اهمیت زیادی داشته و توسط موتورهای جستجو درنظر گرفته می شود.

طراحی سایت بر اساس این استانداردها و هم چنین رعایت سرعت در عین زیبایی وظیفه هر تیم برنامه نویسی و طراحی می باشد.

ساخت ایمیل

داشتن ایمیل شخصی یا شرکتی یک امر ضروریست. به عنوان مثال، وقتی می خواهید با سایر شرکت های داخلی- خارجی محصول، طرح و یا نظری را ارائه دهید از این ایمیل که همان ایمیل سایت شما می باشد، استفاده می کنید. تفاوت این آدرس ایمیل با ایمیل هایی نظیر yahoo, google در این است که بعد از @ نام سایتشما ذکر می گردد، و این خود امریست برای بازدید از سایت.(info@elecomsys.com)

مزیت دیگر سایت و ایمیل مرتبط با آن، داشتن فضای بیشتر (فضای gmail) برای ارسال و دریافت ایمیل ها و هم چنین داشتن FTP سرور است.

شرکت الکام در اقدامی بی سابقه، همراه پکیج های سایت ارزان خود،VPN اختصاصی رایگان ارائه می دهد.

هاست و دامنه ir، تا یک سال رایگان می باشد. ترافیک هاست نامحدود بوده و پشتیبانی به صورت زیر انجام می گیرد.

 

طراحی سایت ارزان

 

ارائه هاست و دامنه تا یک سال رایگان می باشد.

دامنه هایی به جز ir،دارای هزینه سالیانه می باشند.

سیستم مدیریت سایت، به صورت سیستم مدیریت محتواست. (نیازی به کدنویسی و یادگیری نرم افزاری طراحی سایت نمی باشد)نصب، راه اندازی، بارگذاری اطلاعات و تحویل سایت به صورت کاملا رایگان است.

پشتیبانی از طریق تیکت یا پست الکترونیک برای تمامی پکیج ها ارائه می گردد.

بروزرسانی تا یک سال رایگان می باشد، و در صورت افزایش مدت برای هر دوره نیاز به پرداخت 30% هزینه پکیج است.

بالا
کارت خالی