الکام

نصب دوربین مدا بسته
اشتراک اینترنت وایرلس
طراحی و بهینه سازی سایت

جهت ارتباط با ما و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجه فرمایید

ساعات کاری شرکت الکام

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18
پنج شنبه ها تا ساعت 12 تماس با شماره همراه
پنج شنبه ها 12 الی 24 وجمعه ها ارسال پیامک و ایمیل

در باره شرکت الکام

   شرکت فنی مهندسی الکام در سال 1384 با هدف فعالیت در زمینه الکترونیک ، فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس گردید. سه سال پس از شروع فعالیت با اجرای بیش از صدها پروژه،اعتبار در خور توجهی دربازار فناوری اطلاعات کسب نمود. این اول راه نبود، مدیریت  شرکت الکام در سال 87 شرکت قدم در راه پروژهای برقی نمود.اجرای پروژه های حفاظتی، امنیتی وهوشمند سازی کارخانجات، اماکن، شرکتها وساختمانها بخشی از فعالیت شرکت را برمی گیرد.

در حوزه فناوری اطلاعات بر آن شدیم تا نیاز مشتریان شرکت دراین زمینه را به طور کامل پاسخگو شویم،در سال 92 شرکت فعالیت در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت را آغاز نمود و اکنون بیش از 100 پرتال خبری، وب سایت شرکتی و فروشگاهی را به مشتریان محترم شرکت تحویل داده ایم.

   با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه های برق و فناوری اطلاعات، امروزه برآنیم تا با لطف پروردگار و کوشش فراوان کادر فنی، جدیدترین و با کیفیت ترین شیوه ها را در مشاوره واجرای پروژه ها برای کسب رضایتمندی و اعتماد شما مشتریان عزیزبه کار گیریم.

 

چرا الکام ؟

  • مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های صنعت برق و فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • کادر فنی متعهد، متخصص و با تجربه
  • 10 سال تجربه و سابقه کار و ارائه به روزترین و با کیفیت ترین محصولات در حوزه  فعالیت های شرکت
  • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته جهت رفع نیازهای مشتری

 

رضایت مشتری و مشتری مداری در الکام یک شعار نیست...

   پشتیبانی 24 ساعته از طریق ایمیل، تلفن و پیام کوتاه در تمامی 7 روز هفته توسط تیم پشتیبانی الکام امکان پذیر می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید.

با مشاوران ما در ارتباط باشید...

   الکام به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود، پس از دریافت اطلاعات کافی از نیاز مشتری با ارائه راهنمایی ها و مشاوره صحیح پیشنهاد ویژه ای را در اختیار مشتری قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش

   واحــــد خدمات پس از فــروش شرکت الکام بــا هدف ارائه خـدمات و کـالاهای پشتیبان در حـداکثر مطلوبیت به لحـــاظ کیفــــی و همچنین متناسب با خواست و نیاز مشتریان در جهت اطمینـان خـاطر، افزایش رضـایت و ایجـاد وفـــــاداری در آنــان تشکیل گردیده است.

سفارش محصولات

   جهت اطلاع از لیست کالاها، قیمت ها، کارایی، ویزگی  هاو سفارش کالای مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

الکام اصالت همۀ کالاهایش را تضمین می کند...

   الکام همۀ کالاهایش را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که الکام برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از الکام خریداری می‌کنند.

الکام

1000+

پروژه های انجام شده

1100+

پروژه های شرکت
 

1400+

مشاوره

3000+

تماس با ما

انجام پروژه هادر 3 مرحله

 توسط تیم متخصص و حرفه ای شرکت الکام

پلن و استراتژی

پلن و استراتژی

طراحی و برنامه نویسی

طراحی و برنامه نویسی

تست و ارسال

تست و ارسال

بالا
کارت خالی