الکام

نصب دوربین مدا بسته
اشتراک اینترنت وایرلس
طراحی و بهینه سازی سایت

جهت ارتباط با ما و دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجه فرمایید

ساعات کاری شرکت الکام

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18
پنج شنبه ها تا ساعت 12 تماس با شماره همراه
پنج شنبه ها 12 الی 24 وجمعه ها ارسال پیامک و ایمیل

طراحی سایت|طراحی وب سایت|بهینه سازی وب سایت|سئو

گام اول : جمع آوری اطلاعات و بررسی نیاز مشتری

گام اول در روال طراحی وب سایت دریافت اطلاعات و ایده مشتری می باشد . ایده ای که مشتری در ذهن پرورانده تا بتواند از طریق بستری به نام سایت به آن برسد. این گام مهمترین مرحله در موفقیت مشتری در کسب و کار خود می باشد، زیرا پایه و اساس سایت از همین اطلاعات توسط تیم حرفه ای طراحی سایت الکام ساخته خواهد شد. 

گام سوم : طراحی پوسته و رابط گرافیکی سایت

گام سوم و گامی که می تواند ترافیک سایت را تامین و تضمین کند رابط گرافیکی یا همان ظاهر سایت می باشد. این فرآیند با در نظرگرفتن موضوعات مرتبط با روانشناسی رنگ ها ، روانشناسی جنسیت ها ، توازن اجزای سایت و بهینه سازی وب سایت توسط مهندسین الکام به مشتری ارائه می گردد. 

گام پنجم : تست و تحویل

سایت طراحی شده از تیم فنی الکام به تیم تست رفته و بعد از تست آن تحویل مشتری داده شده و راه اندازی می شود. 


گام دوم : ارائه مشاوره و پیشنهاد فنی رایگان الکام

گام دوم مشاوره رایگان متخصصین وب و طراحی سایت شرکت الکام می باشد. متخصصین ما با آنالیز اطلاعات دریافتی مشتری و در نظر گرفتن مخاطبین آن نقشه سایت را کشیده و ارائه می دهند . این گام مستلزم تجربه تیم آنالیز بوده که تیم تحلیل گر و آنالیز الکام در این امر پیشرو و پیشتاز می باشد. 

گام چهارم : پیاده سازی و توسعه

Document مشتری که حاصل جمع بندی سه گام قبل می باشد، تحویل تیم فنی و برنامه نویسی الکام داده می شود. این تیم با زمانبندی اعلام شده پروژه را آماده و تحویل واحد تست می دهند. 

گام ششم : نگهداری و بهینه سازی

بعد از راه اندازی سایت نوبت به معرفی آن به کاربران و مخاطبان می باشد . فرآیند معرفی که شامل یک سری از تکنیک های سئو از قبیل : ثبت نام در موتورهای جستجوگر ، بهینه سازی وب سایت ، مدیریت کلمات کلیدی ، مدیریت عناوین سایت و موارد دیگر می باشد در این گام توسط تیم مهندسی الکام صورت می پذیرد.


بالا
کارت خالی